Mücevher markası BULGARI , Çete Mehmet Cengiz Insaat ile Bodrum Paradis plage öldürecek

Son dönemde Sedat Peker’in iddiaları ile gündemden düşmeyen iş insanı Mehmet Cengiz, Bodrum Cennet Koyu’ndaki yeni projesi için turizm yatırımları da bulunan ünlü mücevher markası Bulgari ile el sıkıştı.
ANLAŞMA YAKINDA DUYURULACAK

Sözcü gazetesinden İsmail Şahin’in haberine göre; Özelleştirme İdaresi’nden satın aldığı 678 bin metrekarelik arazide inşaata başlayacak olan Cengiz İnşaat, yaklaşık 100 villa ve Bulgari’nin

https://www.bulgarihotels.com/

işleteceği bir otel inşa edecek. Türkiye’deki ilk oteli için Bodrum’u seçen Bulgari’nin Cengiz İnşaat ile yaptığı anlaşmayı bu ay sonuna kadar duyurması bekleniyor.

https://www.cumhuriyet.com.tr/amp/ekonomi/mehmet-cengiz-bodrum-cennet-koyunda-projeye-basliyor-1957204


CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Cumhuriyet TV‘ye yaptığı açıklamada Bodrum Cennet Koyu’nda villa ve otel inşaatına başlayan Cengiz İnşaat’a sert tepki gösterdi.

Muğla’nın Bodrum ilçesindeki Cennet Koyu’nda yer alan 678 bin metrekarelik araziyi Özelleştirme İdaresi’nden satın alan Cengiz İnşaat, villa ve otel inşaatına başlıyor.

Nisan ayında TBMM Genel Kurulu’nda görüşülmekte olan Hazineye Ait Taşınmazların Değerlendirilmesi ve KDV Kanunu’nda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi üzerine konuşma yapan Başarır, kürsüden AKP iktidarına seslenerek “Cengiz İnşaat sarayın silueti, sarayın izdüşümü, sarayın şubesi” demişti.

‘SERMAYEYE AŞIK İKTİDAR’

https://www.turizmgunlugu.com/2022/07/13/cengiz-insaat-ve-bulgari-otel-bodrum/amp/

Dogal sit alanı olan yerden görüntüler…

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
13 × 22 =