LVMH, YASALARIN tavsiyesine karşın, #Cengiz #inşaatla #Bodrum’u KİRLEYECEK…

14 Temmuz yazımızda basit olsun istedik.
Bence yanlış yatırım tercihinde bulunan BULGARI’yı bilinçlendirmek için tüm gerçeği yazmanın zamanı geldi. Büyük bir risk alan #LVMH bile.

Bulgari’nin ” #Céline, #Christian Lacroix, #Kenzo, #Givenchi, Fendi, Dora Karan (moda ve deri ürünler), #Christian #Dior, #Guerlain ( parfümeri ve kozmetik), #Tag Heuer, Chaumet, #Tiffany & Co (saatler ve takılar), #Moët ve Chandon markaları, Dom Pérignon, Canard-Duchêne, Ruinart, #Pommery…”.

İlk olarak, tüm bu bilinen markalar #boykotlarda tüm Sosyal Demokrat nüfus tarafından güçlü bir şekilde etkilenme riski taşıyor.

İkincisi, açık konuşayım, birkaç ay sonra yapılacak seçimlerle @Erdoğan ve @AKP kaybedecek, kalpazan #cengiz de öyle.

Üçüncüsü, Avrupa’daki tüm LOBYTURC dahil olma riski.

https://www.boursorama.com/cours/1rPMC/
Bugüne kadar borsada 712 euro….

yönetim Yayın tarihi 14 Temmuz 2022


Cengiz İnşaat’ın Cennet Koyu’nu yağmalaması: İtirazlara rağmen “ÇED gerekli değildir” kararı verildi
Cengiz İnşaat’ın Bodrum’un Gölköy ilçesinde Cennet Koyu’nda 678 bin metrekare sit alanı üzerine yapmayı planladığı turistik tesis ve konut için “ÇED gerekli olmadığına” karar verildi. Danıştay, Cennet Koyu’ndaki Cengiz İnşaat projesini iki kez iptal kararı aldı.
07.12.2022

https://www.birgun.net/haber/cengiz-insaat-in-cennet-koy-talani-itirazlara-ragmen-ced-gerekli-degildir-karari-verildi-412758


Mehmet Cengiz’in oğlu kazadan cinayet gibi çıktı, gözaltına bile alınmadı!
İş adamı Mehmet Cengiz’in oğlu Ahmet Cengiz’in geçtiğimiz Temmuz ayında Üsküdar Kısıklı’da karıştığı kazada motosikletli kurye arkadaşının arkasında oturan 20 yaşındaki Musa Akan hayatını kaybetti. Ahmet Cengiz kazadan sonra gözaltına bile alınmadı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/cinayet-gibi-kazanin-altindan-mehmet-cengizin-oglu-cikti-gozaltina-bile-alinmadi-514397

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
15 ⁄ 1 =