Food – Tüketici

Bağımsızlığına bağlı olarak, 60 Milyon de consommateurs tüm tüketicilerin hizmetindedir.

Tüketim modelleri değişti. 60 Milyon tüketici, Aralık 1970’teki ilk sayısından bu yana onları takip etti ve genellikle yeni teknolojiler, çevre koruma, gıda güvenliği, sağlık gibi belirli alanlarda öncü oldu … 60 Milyon tüketici, özünde nesneldir, özellikle misyonlarından biri, güçlü noktalarından biri: ürün ve hizmetlerin karşılaştırmalı testleri.

60millions-mag.com, hem ürün hem de hizmet satın alma kılavuzlarına ve yasal kılavuzlara erişim sağlar. Ücretsiz erişimli makaleler ve ücretli erişimli makaleler ve hizmetler sunar. İnternet kullanıcıları 60 Milyon tüketicinin sayısını basılı veya dijital olarak satın alabilirler.

https://www.60millions-mag.com/qui-sommes-nous


UFC-Ne Seçmeli

Uzman, bağımsız, aktivist, UFC-Que Choisir, kar amacı gütmeyen bir dernektir. Soruşturmalar, testler, hukuki kavgalar, lobi faaliyetleri: 150’den fazla yerel dernek ağı ile UFC-Ne seçmeli, onları bilgilendirmek, tavsiye etmek ve savunmak için tüketicilerin hizmetindedir.

https://www.quechoisir.org/dossier-ufc-que-choisir-t587/

——

GSFA Online Updated up to the 42nd Session of the Codex Alimentarius Commission (2019)
Food Additive Index This page contains an index of individual food additives or food additive groups (indicated in UPPERCASE).Clicking on an individual food additive or food additive group takes the user to a page with details on acceptable uses of the food additive.

http://www.fao.org/gsfaonline/additives/index.html?lang=en

Bizde sizleri benzer konularda bilgilendirecegiz….